PENTA - Váš svět elektroeroze

Servisní technik - mechanik

(pracoviště Říčany u Prahy)

Co budete dělat

V týmu kolegů – servisních techniků – se budete podílet na servisu elektroerozivních strojů na území České republiky. U nových strojů provedete instalaci, uvedete stroj do provozu a vyškolíte obsluhu. Přestože dodáváme jen nejmodernější obráběcí zařízení světové úrovně, pořád to jsou jen stroje. Takže jsou zapotřebí pravidelné servisní prohlídky a občas i opravy. Obojí bude tvořit součást vaší pracovní náplně. K práci budete mít k dispozici nejmodernější vybavení včetně služebního telefonu, tabletu a notebooku, firemního vozu Škoda Octavia Combi. My za to budeme od vás chtít, abyste byl k našim zákazníkům a svým kolegům vstřícný a slušný, bylo na vás spolehnutí a abyste vždy udělal vše možné (a nemožné), aby měl zákazník po vašem odjezdu úsměv na tváři.

Jaký byste měl být

V ideálním případě máte technické vzdělání, znalosti mechaniky, CNC programování a technologie obrábění kovů. Rád cestujete a máte řidičské oprávnění na osobní automobil.

Pokud něco z toho nyní nesplňujete a máte chuť to s námi zkusit, nevěšte hlavu a napište nám.

Co Vám nabízíme

Budete pracovat pro lídra v oboru elektroeroze v Česku a na Slovensku na trvalý pracovní poměr. Získáte různorodou práci, potkáte zajímavé lidi v mnoha strojírenských firmách. Myslíme si, že se dostanete do party přátelských lidí (věříme, že nám to časem potvrdíte), do firmy, která svým lidem kryje záda ve složitých životních situacích, podporuje jejich zdraví a odborný růst. Za vaši dobrou práci dostanete férovou odměnu. Žijeme nejen prací, ale i zábavou, firma pořádá různé volnočasové aktivity, poskytuje příspěvek na stravování, podporuje vzdělávání apod. Vaše pracoviště bude v Říčanech u Prahy. Na této pozici najde uplatnění i absolvent.

Nastoupit budete moci ihned, jakmile se dohodneme na spolupráci.

Pokud máte zájem u nás pracovat jako servisní technik – mechanik , kontaktujte prosím paní Martinu Vejvodovou na email mvejvodova@penta-edm.cz. My vám určitě odpovíme a dohodneme se na dalším postupu.

Chci u vás pracovat

Zpět na výpis pozic

 

PENTA TRADING, spol. s r.o.
Sídlo: Michelská 18/12a
140 00 Praha 4
www.penta-edm.cz
E-mail: info@penta-edm.cz
Společnost je zapsána
v obchodním rejstříku vedeném
u Městského soudu v Praze,
v oddíle C, vložka 4727
od 28.října 1991
IČ: 43005136
DIČ: CZ43005136
Bankovní spojení:
ČSOB Praha,
č.ú.: 475980583/0300
Tel.: 241 480 232
GSM: 602 657 957
Servis: 724 070 070