Drátové řezačky FANUC CiB - záruka 10 let PENTA - 3 roky nejlepší v Evropě

O firmě

Jsme moc rádi, že se o nás chcete dozvědět více informací. O tom, kdo jsme, jaká je naše historie a co všechno máme za sebou za těch mnoho let, co působíme v oblasti elektroeroze. Na špici v kvalitě elektroerozivních strojů není jen bezduchým sloganem, pro celý tým PENTA se toto motto stalo životním posláním a tak svým zákazníkům už více než pětadvacet let přinášíme nejen ty nejlepší produkty ze světa elektroeroze, ale také bezkonkurenční úroveň servisu a kompletní péči o Vás a Vaše stroje.

Kdo jsme

  • Zajímá-li Vás, co to znamená, když se řekne ve světě elektroeroze PENTA, zde se to dozvíte.

Historie

  • Stručná historie nejvýznamnějších milníků naší společnosti přehledně členěná dle roků.

Kariéra

  • Přijďte mezi nás a podílejte se na rozvoji a úspěchu firmy v průmyslovém oboru s velkou budoucností. Možná zrovna hledáme právě Vás.

Obrazová galerie

  • Pokud se s námi chcete vrátit obrazem do uplynulých veletrhů, fotogalerie je tím pravým místem. Kromě záběrů týkajících se elektroeroze zde najdete i další zajímavé snímky z oblastí letecké akrobacie, Miss a jiných zájmových činností společnosti PENTA.

Video galerie

  • Zhlédněte zajímavá videa, ve kterých blíže představujeme naši společnost, elektroerozivní stroje FANUC, naši řadu strojů PENTA, či záběry na technologické postupy a zajímavosti.

Napsali o nás

  • Zeptejte se našich zákazníků, jak jsou spokojeni s elektroerozivními stroji od nás. Naleznete zde jednak zkušenosti našich zákazníků se spoluprácí s námi, ale také to, jak o nás píší odborná média.

Certifikáty

  • Naše firma splňuje přísná kriteria kvality, získáne certifikáty si můžete prohlédnout zde.

Veletrhy

  • Pravidelně se úspěšně účastníme Mezinárodního Strojírenského Veletrhu v Brně. Níže najdete stručná ohlédnutí za vybranými ročníky.

Semináře

  • Naše společnost pozorně naslouchá svým zákazníkům a potřebám strojírenských firem. Proto také pořádá setkání se zákazníky, kde je pro ně vždy připraveno mnoho zajímavého z oblasti elektroeroze. Nejen prací je ale živ člověk a proto se vždy účastníci mohou těšit na netradiční zábavné zážitky. Na vybraná proběhlá setkání se můžete podívat níže.

Realizované projekty

  • Neustále investujeme do zdokonalení naší nabídky, našich služeb a vzdělání našich zaměstnanců. Proto se účastníme mnoha projektů (např. „Zefektivnění a zkvalitnění elektroerozivního řezacího procesu“), jejichž detaily najdete níže.
PENTA TRADING, spol. s r.o.
Sídlo: Michelská 3/9
CZ - 140 00 Praha 4
www.penta-edm.cz
E-mail: info@penta-edm.cz
Společnost je zapsána
v obchodním rejstříku vedeném
u Městského soudu v Praze,
v oddíle C, vložka 4727
od 28.října 1991
IČ: 43005136
DIČ: CZ43005136
Bankovní spojení:
ČSOB Praha,
č.ú.: 475980583/0300
Tel.: 241 480 232
GSM: 602 657 957
Servis: 724 070 070