Drátové řezačky FANUC CiB - záruka 10 let PENTA - 3 roky nejlepší v Evropě

Aplikační technik elektoerozivního obrábění

(pracoviště Brno)

Co budete dělat

Na nejnovějších elektroerozivních a HSC obráběcích strojích (drátová řezačka, CNC hloubička, HSC obráběcí centrum) budete vyvíjet nové technologie. Na uvedených strojích budete také zajišťovat speciální zakázkovou výrobu a s tím spojenou logistiku. Budete pracovat s nejnovějšími CAD/CAM softwary jako PC FAPT, EdgeCAM či CimatronE, měřit na zařízení Mitutoyo (optika a 3D).

Jaký byste měl být

V ideálním případě máte technické vzdělání ÚSO nebo VŠ strojírenského směru, praxi s obsluhou elektroerozívních strojů nebo HSC obrábění. Dále máte zkušenosti nástrojaře nebo technologa se zaměřením na střižné nástroje a vstřikovací formy, znáte technické výkresy střižných a ohýbacích nástrojů a vstřikovacích forem a jejich dílů, máte zkušenosti s CAD/CAM systémy. Chcete se učit novinkám, domluvíte se anglicky a máte řidičské oprávnění na osobní automobil. K našim zákazníkům a svým kolegům jste vstřícný, slušný a je na vás spoleh.

Pokud něco z toho nyní nesplňujete a máte chuť to s námi zkusit, nevěšte hlavu a napište nám.

Co Vám nabízíme

Budete pracovat pro lídra v oboru elektroeroze v Česku a na Slovensku na trvalý pracovní poměr. Získáte různorodou práci a potkáte zajímavé lidi v mnoha strojírenských firmách.Myslíme si, že se dostanete do party přátelských lidí (věříme, že nám to časem potvrdíte), do firmy, která svým lidem kryje záda ve složitých životních situacích, podporuje jejich zdraví a odborný růst. Žijeme nejen prací, ale i zábavou, firma pořádá různé volnočasové aktivity, poskytuje příspěvek na stravování, podporuje vzdělávání apod. Vaše základní pracoviště bude v Brně. Na této pozici najde uplatnění i absolvent.

Nastoupit budete moci ihned, jakmile se dohodneme na spolupráci.

Pokud máte zájem u nás pracovat jako aplikační technik, kontaktujte prosím paní Martinu Vejvodovou na email mvejvodova@penta-edm.cz. My vám určitě odpovíme a dohodneme se na dalším postupu.

Chci u vás pracovat

PENTA TRADING, spol. s r.o.
Sídlo: Michelská 3/9
CZ - 140 00 Praha 4
www.penta-edm.cz
E-mail: info@penta-edm.cz
Společnost je zapsána
v obchodním rejstříku vedeném
u Městského soudu v Praze,
v oddíle C, vložka 4727
od 28.října 1991
IČ: 43005136
DIČ: CZ43005136
Bankovní spojení:
ČSOB Praha,
č.ú.: 475980583/0300
Tel.: 241 480 232
GSM: 602 657 957
Servis: 724 070 070